قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : شنبه ۹۸/۹/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی هفتصد شانه 9 متری

قیمت فرش هفتصد شانه نه متری

قیمت هر جنس یا محصولی بر اساس فاکتورها و عواملی تعیین می شود که شاید ما از آنها اطلاعی نداشته باشیم . فرش ماشینی نیز در انواع مختلف آن در بازار موجود است که هم در طرح متفاوت است و هم در قیمت آن تنوع دارد . انواع فرش ماشینی موجود در بازار در طرح های مختلف ، جنس متفاوت و شانه و تراکم های کم و زیاد بافته می شود .
فرش هفتصد شانه چه فرشی است؟
فرش 700 شانه فرشی است که در بازار رایج است . اگر چه در بازار فرش های دستباف گونه با شانه و تراکم بالا بافته می شود اما فرش 700 شانه به دلایل مختلف طرفداران مخصوص خود را دارد . از جمله عواملی که سبب می شود افراد فرش 700 شانه را به سایر فرش ها ترجیح دهند ، یکی قیمت آن است که نسبت به سایر فرش ها مناسب تر است و دیگر اینکه از نظر ظاهر تفاوت چندانی با فرش های ماشینی دیگر ندارد . اگر چه نقشه ی فرش های با شانه و تراکم بالا جزییات طرح و نقشه را بهتر و واضح تر نمایش می دهد ، اما فرش 700 شانه هم در همه ی طرح های روز بازار بافته می شود .

فرش 700 شانه در سایز های مختلف هم بافته می شود . شما وقتی یک فرش را می پسندید ، می توانید آن را در سایز های مختلف انتخاب کنید. از جمله فرش 700 شانه 12 متری ، فرش 700 شانه 9 متری و 6 متری و قالیچه های کوچکتر ، از این دست می باشد .
در این قسمت ذکر می شود ، که فرش 700شانه به فرشی می گویند که در راستای عرضی فرش ، در یک متر آن 700 گره بافته می شود و با توجه به تراکم آن که می تواند متفاوت باشد ، راستای طولی و تعداد گره های بافته شده در یک متر آن تعیین می شود که رایج ترین تراکم طولی فرش هفتصد شانه 2550 می باشد .
ابعاد فرش هفتصد شانه و قیمت آن
هرچه سایز فرش بیشتر و بزرگتر باشد ، قیمت آن بیشتر می شود . زیرا با توجه به اینکه مساحت فرش ماشینی بیشتر می شود ، مقدار الیاف به کار رفته در ان بیشتر می شود . همانطور که ذکر شد ابعاد رایجی که در بازار موجود است و فرش 700شانه در آن بافته می شود ، فرش های 12 متری و فرش 700 شانه 9 متری و 6 متری و کوچکتر است . اما امروزه فرش های سفارشی هم بافته می شود و تحویل مشتری می گردد ، که به ان ها فرش سفارشی گویند .
حسینیه ها و مساجد و هتل ها و ... حتی منازل بزرگ از جمله مکان هایی هستند که برای مفروش کردن آنها از فرش های سفارشی استفاده می شود .
فرش های سفارشی در شانه و تراکم های مختلف بافته می شود و با توجه به مساحت و شکل هندسی اتاق یا فضایی که فرش برای آنجا تهیه می شود بافته می شود و فرش به صورت یک دست در آنجا پهن می گردد .
چه فرشی برای اتاق خود انتخاب کنیم؟
انتخاب فرش یک امری است که به سلیقه ی افراد بر می گردد ، اما قوانینی نیز وجود دارد که با رعایت آنها می توان از لحاظ بصری فضایی زیباتر آفرید .
در قدیم افراد برای مفروش کردن خانه ی خود از فرش های کوچک و بزرگ برای پوشاندن کلی کف اتاق ها استفاده می کردن و حتی اگر جایی از اتاق بدون فرش می ماند آن را با موکت می پوشاندند . اما امروزه علاوه بر فرش که در انتخاب آن دقت می شود ، در انتخاب سنگ کف پوش هم دقت به عمل می آید و برای زیبایی منزل از کف پوش های سنگی ، سرامیکی و چوبی زیبا استفاده می کنند و فرش را برای تکمیل زیبایی بر روی آن پهن می کنند .
بهتر است که فرش ماشینی انتخاب شما از مساحتی که فرش را در انجا پهن می کنید ، کمتر و کوچکتر باشد و اطراف فرش ماشینی خالی بماند .
مثلا وقتی شما قصد دارید یک اتاق 12 متری را مفروش کنید ، بهتر است که از یک فرش 700 شانه ی 9 متری استفاده کنید . البته اگر انتخاب شما فرش 700 شانه باشد ، یا غیره باز تکرار می شود ، برخی دیگر دوست دارند اتاق خواب شان تماما با فرش پوشیده شود تا راحت باشند و از تمامی اتاق خواب بتوانند به نرمی استفاده کنند .
مورد دیگر رنگ فرش است . بعد از انتخاب رنگ غالب اتاق یا فضایتان فرشتان را متناسب با آن انتخاب کنید تا هارمونی زیبایی ایجاد شود و یا اینکه اگر فرشتان را ابتدا انتخاب کرده اید ، سایر رنگ ها را مکمل یا مشابه با فرشتان و رنگ هایی که در ان به کار رفته است انتخاب نمایید .
جنس فرش هفتصد شانه و قیمت آن
یکی از اصلی ترین فاکتورهایی که در تعیین قیمت فرش موثر است ، جنس ان است . بهترین فرش 700 شانه موجود در بازار در هر طرحی ، فرش 700 شانه اکریلیک است . جنس های دیگری هم در بازار موجود است که پلی استر و پلی پروپلین از این دست است . اما این دو جنس مقاوم در برابر رطوبت بوده و در جاهای مرطوب استفاده از این جنس فرش بسیار مناسب است . اما از لحاظ کیفیت و ماندگاری و برگشت پذیری و انعطاف نمی تواند جای فرش های اکریلیک را بگیرند .
فرش هفتصد شانه ی 9 متری اکریلیک از فرش هایی است که از نظر قیمت در بین فرش 12 متری و 6 متری اکریلیک قرار دارد که بسته به انتخاب شما می تواند برای فضای منزل شما انتخاب گردد .
برخی هستند دوست دارند با یک تخته فرش فضای اتاق را بپوشانند ، برخی دیگر ترجیح می دهند با قطعه فرشی کوچکتر اما با دو عدد فرش فضا را پوشش دهند و از فرش 700 شانه 9 متری برای اتاق خود استفاده می کنند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه