قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : شنبه ۹۸/۹/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» لیست قیمت به روز فرش 700 شانه کاشان

لیست قیمت به روز فرش 700 شانه

امروزه به علت شرایط حاکم بر جامعه چون تحریم ها و فشارهایی که از سمت دولت آمریکا بر ایران وارد می شود سبب شده تا قیمت محصولات دست خوش تغییر شوند و علت این تغییر را می توان تغییر قیمت نرخ دلار وارز جهانی دانست که بر روی مواد خام که برای تولید یک محصول استفاده می شود و از کشور های دیگر وارد می شود دانست . بازار فرش ماشینی نیز دستخوش این تغییرات موجود در جامعه بوده و همین امر سبب شده تا فرش نیز با توجه به این شرایط از قیمتی جدید برخوردار شود .

قیمت جدید فرش 700 شانه کاشان
برای تولید یک فرش ماشینی عوامل متعددی دخیل هستند که می توان به تاثیر آن ها بر روی قیمت فرش توجه نمود . یکی از این عوامل را می توان مواد اولیه جهت بافت فرش های ماشینی دانست که به دلیل واردات آن ها با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و دلار قیمت آن ها نیز بالا رفته و همین مطلب در تعیین لیست قیمت جدید فرش تاثیر گذار خواهد بود . یکی از عواملی را که می توان برای تولید فرش به عنوان عامل وارداتی در نظر گرفت نوع الیاف بافت برای تولید محصول می باشد . امروزه با توجه به رونق و پیشرفت در صنعت علم و فناوری تولید فرش های ماشینی نیز با توجه به این پیشرفت دچار تحول شده و این امر در تولید فرش های جدید نقش به سزایی را ایفا کرده است . استفاده از الیاف جدید برای تولید فرش های با کیفیت یا فرش بدون پرز می باشد که برای این امر واردات الیاف آکریلیک صورت می گیرد . الیاف آکریلیک که از نوع مرغوب و جدید الیاف می باشد و جایگزین الیاف های پلی استر و پلی پروپیلن هستند و به دلیل وارداتی بودن این نوع الیاف از قیمت بالایی برخور دار هستند که همین امر در قیمت فرش تولیدی نیز بی تاثیر نبوده و سبب افزایش قیمت فرش ماشینی می شود . استفاده از این الیاف به دلیل خاصیت عدم پرز دهی آن فرش بدون پرز یا فرش ضد حساسیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد .
یکی از عوامل دیگری را که می توان با توجه به تغییر قیمت دلار و ارز در تعیین قیمت فرش موثر دانست دستگاه های فرش بافی است که از محصولات وارداتی هستند که امروزه با توجه به شرایط از قیمت بالایی برخوردار هستند . این دستگاه های بافنده که از جدید ترین دستگاه های بافت هستند و استفاده از آن ها برای بافت فرش های جدید و با کیفیت و فرش هایی که برای تولید شان از الیاف آکرلیک به دلیل ضخامت نازک و کم این الیاف استفاده می شوند نیز در تعیین قیمت فرش ماشینی تاثیر گذار می باشد و سبب افزایش قیمت فرش تولید شده با این دستگاه ها می شود .
در کنار این عوامل که به دلیل بحث واردات آن ها و شرایط ثبات نداشتن قیمت دلار و ارز در قیمت فرش تاثیر گذار است مشخصات فنی فرش نیز در تعیین قیمت فرش نیز تاثیر گذار است و مجموعه تمامی این موارد قیمت کلی یک فرش را تعیین می کند . از مشخصات فنی که در تولید فرش و قیمت فرش موثر است می توان به وزن فرش اشاره نمود .
وزن فرش بسته به تعداد شانه و تراکم فرش که هر چه بالاتر باشد بیشتر می شود . همین مطلب که سبب افزایش مقدار الیاف مصرفی در بافت می شود سبب افزایش قیمت فرش می شود . پس می توان با توجه به این مطلب این گونه بیان نمود که فرش های 700 شانه به دلیل تعداد گره های موجود در فرش در راستای طول و عرض آن از وزن کمتری نسبت به فرش های 1000 شانه برخوردارند و همین موضوع سبب می شود که قیمت فرش های 700 شانه نیز از فرش 1000 شانه کمتر باشد .
از مشخصات فنی دیگر در بافت فرش که در تعیین قیمت آن نیز تاثیر گذار است می توان به ابعاد فرش اشاره نمود . فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد شامل فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری بسته به مکان مورد استفاده خریدار تولید می شوند . همین تفاوت سایز فرش در افزایش مقدار مواد مصرفی نیز تاثیر گذار بوده و به همین دلیل به عنوان عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت معرفی می شود . به طور مثال می توان بیان نمود که فرش 6 متری 700 شانه از قیمت کمتری نسبت به فرش 9 متری 700 شانه برخوردار است .
از مشخصات فنی فرش که در تولید فرش زیبا موثر است تعداد رنگ به کار رفته در تولید محصولات می باشد . طیف رنگی که در بافت فرش های ماشینی استفاده می شود از 8 تا 14 رنگ بسته به طرح و کارخانه تولید کننده آن می باشد . فرش های ماشینی 700 شانه کاشان تولید فروشگاه فرش 700 شانه زیر مجموعه فروشگاه فرش کاشان در سه طیف رنگی فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 12 رنگ  تولید می شود . هر چه تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیشتر باشد زیبایی فرش را بیشتر می نماید . تعداد رنگ های بیبشتر در بافت فرش در افزایش قیمت فرش ماشینی نیز تاثیر گذار می باشد .
پس با توجه به مطالب بالا می توان برای تعیین قیمت فرش 700 شانه کاشان باید به مشخصات فنی فرش و نوع الیاف و دستگاه بافنده توجه نمود تا بتوان به طور تقریبی از صحت قیمت فرش مطلع شویم .

لیست قیمت به روز فرش 700 شانه کاشان
قیمت جدید فرش 700 شانه تولید شده  توسط فروشگاه فرش 700 شانه در تاریخ 26/3/1398 به شرح زیر می باشد :

انواع فرش 700 شانه
قیمت فرش 700 شانه 6 متری
 قیمت فرش 700 شانه 9 متری  قیمت فرش 700 شانه 12 متری
فرش 700 شانه 8 رنگ  13,300,000  20,500,000  26,500,000
فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2700  14,000,000  21,700,000  28,000,000
 فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2550  14,000,000  21,700,000  28,000,000

فرش های 700 شانه 12 رنگ در فروشگاه فرش 700 شانه فعلا موجود نمی باشند و قیمت های بیان شده به ریال می باشد و این مطلب قابل ذکر است که با توجه به نوسانات ارزی حاکم در جامعه احتمال تغییر قیمت در این دسته از فرش ها نیز موجود می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه