برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۴/۲۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه 8 رنگ

فرش 700 شانه هشت رنگ

فرش ماشینی نمونه ای از قالی دستبافت است که در ابعاد بزرگتری توسط ماشین آلات صنعتی فرش بافی بافت و تولید می شود . فرش ماشینی کاشان به علت ارزان تر بودن و سرعت تولید در بافت طرفداران بیشتری نسبت به فرش دستبافت دارد . نقشه های فرش کاشان بسیار متنوع و طیف وسیعی دارد و بر اساس شانه و تراکم متغییر است .
شانه و تراکم فرش از مهم ترين شناسه های قالی کاشان است که نقش اساسي در کیفیت و دوام فرش دارد . در میان فرش های ماشینی کاشان که در شانه و تراکم های متفاوت بافته می شوند، فرش های دستبافگونه و فرش های با شانه و تراکم پایین تر وجود دارد .
یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی ، شاخه 700 شانه است که به دلیل کیفیت مناسب و ارزان تر بودن و تنوع در طرح و رنگ مورد استقبال بالاتری نسبت به سایر فرش ها قرار گرفته است .
به تعداد ريشه يا گره در هر متر مربع از عرض فرش را ، تراکم عرضی فرش يا شانه فرش مي گويند و به تعداد گره يا ريشه در هر متر مربع از طول فرش را تراکم طولی يا همان تراکم فرش مي نامند . هرچه شانه و تراکم در فرش ماشيني بيشتر باشد فرش ريز نقش تر و سفت تر يا به عبارتي توپر تر مي شود .
فرش ماشيني هفتصد شانه کاشان نسبت به ديگر فرش ها دارای شانه و تراکم پايين تری مي باشد و به همين دليل فرش 700 شانه ، فرشی است که زمينه خالي تر نسب به فرش های 1000 و 1200 شانه دارد و از نرمي و لطافت بسيار بالايی برخوردار مي باشد .
برای کسانی که عادت دارند علاوه بر مبلمان، قسمتی از منزل شان را خالی بگذارند تا افراد روی زمین بنشینند، می توانند از دسته فرش های دستبافگونه 700 شانه خرید کنند . به کار بردن پنبه در تار و پود این محصولات ماشینی ، سبب بالا رفتن نرمی و لطافت آن ها شده است و آن ها را برای مکان های نشیمن مناسب کرده است .
فرش ماشینی 700 شانه از تعداد گره های عرضی 700 و گره های عرضی بین 2100 تا 3000 تشکیل شده است . محصولات 700 شانه کاشان به دلیل تعداد 700 گره در یک متر از عرض قالی و 2550 گره در یک متر از طول قالی ، با الیاف ضخیم تر بافته شده و همین باعث می شود تا فرش 700 شانه ضخیم تر شود . این تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در ارتفاع نخ خاب فرش تاثیر داشته به طوری که برای پاخور نرم و راحت این فرش از ارتفاع نخ خاب حدود 11 میلی متر استفاده می نمایند . فرش های 700 شانه واقعی معمولا دارای تراکم طولی 2100 تا 3000 و تراکم عرضی 700 می باشند .
معروف ترین دستگاه موجود درکارخانجات قالی بافی برای بافت فرش ماشینی 700 شانه ، دستگاه hcpx2 می باشد که در حال حاضر از مدرن ترین و به روز ترین دستگاه های قالی بافی در ایران برای تولید فرش ماشینی 700 شانه است .
فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان با دو نوع 8 و 10 رنگ بافته می شود . افزایش تعداد رنگ سبب افزایش قیمت فرش می شود . انواع فرش های هفتصد شانه کاشان شامل فرش ماشینی 700 شانه واقعی ، فرش ماشینی طرح 700 شانه و فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی است .

الیاف فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ
مهم ترین عامل کیفیت و ماندگاری فرش ، الیاف آن است . اکرولیک هیت ست شده بهترین نوع الیاف در بافت فرش 700 شانه کاشان می باشد . فرآیند هیت ست شدن موجب مقاومت بالا و ضخامت بسیار نازک الیاف آکریلیک شده که موجب می شود طرح فرش ریز بافت شود که این نیز به سادگی در زیبایی و ظرافت طرح فرش 700 شانه مشهود است . این الیاف توسط این عملیات از تثبیت رنگ پذیری بالا ، عدم پرزدهی و استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار می شود که موجب طول عمر بالای آن می گردد . کاهش پرز در الیاف آکریلیک باعث تولید فرش هفتصد شانه ضد حساسیت می شود .

فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ کاشان

فرش ماشینی  700 شانه هشت رنگ کاشان با طیف رنگی بالا از زیباترین فرش های ماشینی حال حاضر است . تعداد رنگ به کار رفته در کیفیت فرش هیچ تاثیری نداشته و تنها عاملی بر زیبایی بیشتر فرش می باشد . فرش ماشینی هفتصد شانه 8 رنگ معمولا در تراکم طولی 2550 که بالاترین تراکم فرش 700 شانه است بافته می شود . در بافت این نوع قالی علاوه بر بحث تعداد رنگی بالا از طرح های خوش نقش و نگار استفاده شده می شود .
در بین دسته بندی فرش های 700 شانه اختلاف جزئی در قیمت وجود دارد که می توان علت این موضوع را تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش بیان نمود به طوری که فرش 700 شانه 8 رنگ قیمت کمتری را نسبت به فرش 700 شانه 10 رنگ خواهد داشت . فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان که یکی از انواع فرش دستبافگونه کاشان می باشد که به دلیل استقبال خریداران با جدید ترین طرح ها بافته و روانه بازار می شود .
فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ طرح دستباف از ویژگی های بارزی برخوردار است که از مهم ترین آنها می توان به دوام و مقاومت فرش در برابر پاخور بودن و طول عمر بالا و همچنین نرمی و لطافتش اشاره کرد . فرش ماشينی هفتصد شانه 8 رنگ کاشان به دليل تنوع رنگي بسيار بالا مشتريان زيادي را به خود جذب کرده است و فروش بالايي نسبت به فرش های هزار شانه و هزار و دويست شانه دارد
خرید این مدل از قالی کاشان در وب سایت فرش 700 شانه میسر شده است . در این وب سایت ، فرش هشت رنگ به قیمت مستقیم کارخانه و با عرضه مستقیم عرضه می شود . ارسال رایگان به همراه ضمانت نامه معتبر از دیگر خدمات فروشگاه آنلاین فرش 700 کاشان است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه