برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۱/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش کاشان 700 شانه ماشینی

قیمت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 کاشان

امروزه بازار فرش های ماشینی خیلی داغتر از نمونه های دستباف آن می باشد زیرا هم تنوع بیشتر و هم قیمت مناسب تری دارد . امروزه فرش های ماشینی در تراکم و تعداد شانه فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200شانه و آخرین دستاورد صنعت نساجی یعنی فرش های ماشینی 1500 شانه تولید می شوند . مناسب ترین آن از نظر کیفیت ، ضخامت و قیمت فرش های 700 شانه می باشد . تقریبا تمامی شرکت های تولید کننده ، فرش های 700 شانه را در لیست محصولات خود دارند و کمتر شرکتی پیدا می شود که این محصول را تولید و عرضه نکند .  شرکت فرش کاشان نیز یکی از شرکت های فعال و موفق بافندگی فرش در کشور و حتی می توان گفت در دنیا می باشد . همانطور که می دانید هر ساله تعداد قابل توجهی از فرش های ماشینی تولید شده در کشور به کشور های دیگر صادر می شود و دومین درآمد کشور را به خود اختصاص می دهند .
فرش های تولید شده در ایران زبانزد تمامی مردم جهان است و این ماجرا حتی در گذشته هم چنین بوده است . از این رو هر کشوری یک کالایی را به عنوان نماد یا بهتر بگم کالایی که با شنیدن آن به یاد آن کشور میوفتیم دارد که در زمینه تولید و عرضه آن بسیار موفق عمل می کند . در کشور ایران شرکت های زیادی نیز به تولید فرش های ماشینی پرداخته اند که یکی از معتبر ترین برند و مارک آن فرش کاشان می باشد که در ادامه با خصوصیات فرش های تولید شده در این مجموعه مخصوصا فرش 700 شانه و خود مجموعه بیشتر آشنا خواهیم شد .

همه چیز در مورد فرش 700 شانه ماشینی و تفاوت آن با دیگر فرش ها

تعریف شانه و تراکم در فرش ماشینی :
شانه به این معناست که در یک متر عرض فرش 700 گره وجود داشته باشد . از آنجایی که شمردن گره ها در یک متر کار بسیار سختی است می توانید ده سانتی متر آن را در نظر بگیرید که در هر ده سانتی متر هفتاد گره و یا در یک سانتی متر هفت گره وجود دارد از این رو شما به راحتی می توانید که فرش های 700 شانه اصل را از غیر اصل از نظر تعداد شانه و تراکم تشخیص دهید . در مورد  تراکم فرش هم همینطور به تعداد رج بافته شده در یک متر فرش را تراکم می گویند هر مقدار که تراکم یک فرش بیشتر باشد مقاومت و استحکام فرش بیشتر می شود و همچنین بالا رفتن تعداد شانه و تراکم باعث ریزبافت شدن و ظریف شدن بافت فرش می شود .

مقایسه فرش 700 شانه با دیگر انواع فرش :
فرش های 700 شانه اصل از طرفدارن زیادی برخودار است که معمولا با تراکم 2550 بافته می شود . البته تراکم این فرش بین 2100 تا 3000 است و 2550 متدوال ترین آن می باشد . فرش های 700 شانه به صورت فرش هشت رنگ و فرش ده رنگ تولید می شود . معمولا این فرش ها با دستگاه hcpx2 بافته می شود که یکی از مدرن ترین دستگاه های بافندگی در سطح جهان به حساب می آید . از فرش های 700 شانه به بالا زیبایی و ظرافت فرش ها به قدری بالا می رود که به ان ها لقب دستبافگونه تعلق می گیرد و این شباهت را می توانید از پشت فرش مشاهده کنید .

ضخامت فرش 700 شانه :
فرش های ماشینی هفتصد شانه از نظر ضخامت از سایر محصولات مشابه مناسب تر است . این ضخامت موجب شده است این کالا طرفدار زیادی پیدا کند و به اصطلاح مشتری های خاص خود را داشته باشد. از آن جایی که بیشتر ماها از فرش به عنوان کف پوشی برای نشستن استفاده می کنیم ضخامت این فرش برای نشستن مناسب است . همچنین ضخامتی که دارد برای مکان های پر رفت آمد مناسب است زیرا  دچار کوبیدگی نمی شود و حالت نرم و لطیف خود را به سفتی نمی دهد .

قیمت فرش 700 شانه :
هر چه تعداد تراکم و شانه افزایش یابد قیمت ان نیز افزایش پیدا می کند البته تنها عامل قیمت گذار بر روی فرش شانه و تراکم نیست اما یکی از مهم ترین دلایل پایین بودن قیمت فرش 700 شانه می تواند پایین بودن تعداد شانه و تراکم باشد . با توجه به وضعیت اقتصادی که گریبان گیر همگان شده است اگر کسی به دنبال فرش های ماشینی درجه یک و ارزان قیمت می گردند می تواند از این فرش بهره بگیرند . یکی دیگر از علل تفاوت قیمت در فرش مواد اولیه و الیاف مصرفی می باشد که هر چقدر نخ آن نازک تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود .

دوام و لطافت و زیبایی فرش 700 شانه :
زیبایی و لطافت فرش به جنس نخی که در بافت به کار گرفته شده است بستگی دارد . ضخامتی که فرش های 700 شانه به دلیل تعداد شانه و تراکم پایین دارند موجب می شود تا دوام و مقاوت افزایش یابد و فرش های تراکم بالا ظرافت داشته باشند زیرا اگر تعداد شانه و تراکم افزایش یابد برای کاهش دادن وزن فرش و بهتر نمایش دادن نقش و نگار آن از ضخامت فرش کاهش داده مبیشود و این سبب می شود تا دوام فرش در استفاده مداوم کاهش یابد . اگر برای شما کیفیت و دوام مهم تر از ظرافت و زیبایی است فرش های 700 شانه برای شما گزینه مناسبی خواهد بود اما اگر زیبایی را به هر چیزی ترجیح می دهید و قیمت برای شما ملاک نیست می توانید از فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه بهره بگیرید .

خرید فرش های ماشینی 700 شانه کاشان از فرش کاشان
اگر قصد دارید که این محصول را با قیمت مناسب تی خریداری کنید و از نظر کیفیت هم خاطری آسوده داشته باشید می توانید از فرش های 700 شانه فرش کاشان استفاده کنید . برای خرید فرش آنلاین کاشان به وبسایت و فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه فرمایید . تمامی محصولات این مجموعه به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه خواهد شد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه