برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۱/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» شانه و تراکم در فرش های 700 شانه

انواع فرش های 700 شانه

اکثر افرادی که فرش های ماشینی 700 شانه را انتخاب می کنند افرادی هستند که از فرش برای محل نشستن استفاده می کنند زیرا عده از خزیداران برای نشستن از مبل استفاده می کنند که از این رو به دنبال فرش هایی می گردند که بیشتر جنبه تزیینی دارند . بنابراین می توانیم به نوعی بیان کنیم که این محصولات یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی هستند که شرکت های تولید کننده زیادی اقدام به تولید آن ها کرده اند . محصولات زیادی بعد از تولید فرش های ماشینی 700 شانه در شانه و تراکم های مختلف تولید شده اند اما همچنان این محصول توانسته جایگاه خود را نیز حفظ کند و فروش خوبی را نیز داشته باشد .  فرش های ماشینی 700 شانه در تراکم های مختلفی نظیر 2100 تا 3000 بافته وتولید می شوند  که معمولا خریداران فرش های ماشینی 700 شانه را با تراکم 2550 خریدارای می کنند . شما خریداران عزیز باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که فرش مورد نظر خود متناسب با فضایی که می خواهید از ان استفاده کنید خریداری کنید یعنی فرش را از لحاظ شانه و تراکم ، رنگ ، طرح و نقش مورد بررسی قرار بدهید و اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید .
خرید فرش 700 شانه از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان تمامی محصولات 700 شانه خود را با استفاده از بهتزین مواد اولیه درجه یک و با کیفیت یعنی الیاف 100 درصد اکریلیک هیت ست شده تولید می کنند . از قابلیت ها و ویژگی هایی که برای این محصول می توان ذکر کرد این است که نسبت به سایر فرش ها از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است و بیشتر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه کاریردی تر است زیرا می دانیم که هر چه تعداد شانه و تراکم فرش پایین تر باشد فرش از ضخامت بیشتری برخوردار است اما لطافت ونرمی که سایر فرش ها دارا می باشند را ندارد اما این موضوع نمی تواند باعث شود که فرش کیفیت خود را از دست بدهد .
به طور کلی فرش های 700 شانه ایی که در بازار موجود است به دسته تقسیم می شوند :
1- فرش 700 شانه واقعی ماشینی
2- فرش 700 شانه تبدیلی ماشینی
3- فرش طرح 700 شانه ماشینی
فرش 700 شانه واقعی ماشینی  : این دسته از فرش ها باید در تراکم عرضی 700 گره و تراکم طولی 2100 تا 3000 گره تولید شوند تا فرش 700 شانه واقعی باشند . معروف ترین تراکم های طولی آن را می توانی 2550 بیان کنیم که جز فرش های اصل و درجه یک قرار می گیرد . این فرش ها معمولا به صورت 8 رنگ و 10 رنگ تولید می شوند . جنس نخ خابی که  استفاده می شود 100 درصد الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد و با استفاده از بهترین و به روزت رین دستگاه های مدرن دنیا بافته می شوند .
فرش 700 شانه تبدیلی ماشینی  : به دسته ایی از فرش ها گفته می شود که توسط دستگاه ها 500 شانه تولید می شوند . معمولا این فرش ها به دلیل تغییراتی که به دستگاه های بافت داده می شود با تراکم عرضی 700 گره و تراکم طولی 1500 گره به صورت 8 رنگ در بازار فرش عرضه می شوند . فرش 700 شانه تبدیلی در مقایسه با فرش 700 شانه واقعی از قیمت و کیفیت  پایین تری برخوردار است که تعداد کمی از تولید کنندگان اقدام به تولید این فرش ها می کنند .
فرش طرح 700 شانه ماشینی  : این دسته از فرش ها برخلافی نامی که دارند در دسته فرش های 700 شانه قرار نمی گیرند و تنها دلیل نام گذاری ان را می توان طرح های آن بیان کرد که طرح هایی شبیه به فرش های 700 دارد . بنابراین در دسته فرش های 500 شانه قرار می گیرند . البته به دلیل قیمت بسیار پایینی که دارد خریداران زیادی به سمت خرید از این مدل فرش ها می روند  واز کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به فرش های 500 شانه برخوردار هستند .
روی هر سه گره از فرش ها همان برچسب 700 شانه زده می شود البته برخی از شرکت های تولید کننده این کار راانجام می دهند و بسیاری از خریداران متوجه نمی شوند که آیا فرش ماشینی 700 شانه واقعی را خریداری کرده اند یا نه ؟
انواع فرش های 700 شانه ماشینی که شرکت فرش کاشان ان ها را تولید کرده است :
1- فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
2- فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ
3- فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ
4- فرش ماشینی 700 شانه گل برجسه
5- فرش ماشینی 700 شانه بافت معمولی
در میان طرح هایی که نام بردیم فرش های ماشینی 10 رنگ از محبوبیت بیشتری برخوردار است و توانسته فروش خوبی را نیز داشته باشد .
انواع فرش های ماشینی 700 شانه  10 رنگ شرکت فرش کاشان :
1- فرش 700 شانه طرح آیدا
2- فرش 700 شانه طرح افشان آیدا
3- فرش 700 شانه طرح اصفهان
4- فرش 700 شانه طرح آریا
5- فرش 700 شانه طرح ارغوان
6- فرش 700 شانه طرح آذین
خرید فرش ماشینی 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده فرش های ماشینی اقدام به تولید انواع فرش های ماشینی 700 شانه در طرح و نگاره های مختلف در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد  کرده است و تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه  به فروش می رساند . شما برای خرید فرش 700 شانه مورد نظر خود دیگر نیاز نسیت به فروشگاه های مختلفی سر بزنید در واقع تنها کافی است که سری به فروشگاه آنلاین فرش کاشان بزنید و انواع مدل های این فرش زیبا را مشاهده کنید . شرکت فرش کاشان برای مشتریانی که از فروشگاه آنلاین خرید می کنند امتیازاتی را در نظر می گیرد  که عبارت است از : ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی  

  این فروشگاه اینترنتی دارای نماد الکترونیکی اعتماد است که شما خریداران با مشاهده آن می توانید با خیالی اسوده خرید خود را انجام بدهید .      

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه