برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۵/۲۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش 700 شانه کاشان در سایزهای مختلف

خرید فرش 700 شانه کاشان

فرش 700 شانه ماشینی کاشان
فرش های 700 شانه ماشینی را می توان به دو دسته : فرش 700 شانه واقعی و فرش طرح 700 شانه تقسیم نمود . هر یک از این فرش های ماشینی با کیفیت کاشان دارای خصوصیات منحصر به فرد می باشند . قالی ماشینی طرح 700 شانه تنها با طرح هفتصد شانه اصل بافته می شود و در حقیقیت قالی پانصد شانه است . تعداد رنگ به کار رفته در این محصولات هشت رنگ واقعی می باشد . قالی هشت رنگ طرح 700 شانه از فرش های پانصد شانه با کیفیت تر و پرفروش تر می باشد و با قیمت پایین تر از قالی هفتصد شانه واقعی به فروش می رسد .
قالی های ماشینی اصل 700 شانه کاشان در تراکم های 2100 تا 3000 بافته و به بازار عرضه می شوند . هر مقدار تراکم در فرش 700 شانه بیشتر شود فرش ریز بافت تر و توپر تر می شود . به فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان به بالا فرش دستبافگونه می گویند .
دستگاه بافنده این محصولات از به روز ترین ماشین آلات بافندگی می باشد . الیاف و نخ خاب فرش 700 شانه کاشان از جنس اکریلیک هیت ست شده و نخ پنبه است . این الیاف باعث لطافت و نرمی در این فرش ها شده و در ضمن فرش را ضد حساسیت و بدون پرزدهی کرده است . تراکم و شانه فرش ماشینی با ضخامت آن در ارتباط می باشد . فرش های 700 شانه کاشان از فرش های ضخیم بازار هستند . هر مقدار تراکم طولی در این محصولات افزایش پیدا کند فرش ظریف تر و نازک تر می شود . فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان نه آنقدر ضخیم است که فقط برای اتاق نشیمن به کار رود و نه انقدر ظریف است که فقط برای اتاق پذیرایی کاربرد داشته باشد . این فرش های ماشینی درجه یک به دلیل ظرافت و دوام بالا مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند .
ابعاد فرش یکی از ارکان های مهم در زمینه خرید فرش ماشینی 700 شانه است . هر خریداری با توجه به ابعاد متناسب با منزل خود سایز مورد نظر را انتخاب می نماید . امروزه به دلیل سبک آپارتمان نشینی تقاضا برای خرید فرش های سایز کوچک 700 شانه مانند فرش 6 متری و فرش 9 متری افزایش یافته است .
برای بافت محصولات هفتصد شانه از سایز های مختلفی استفاده می شود . ابعاد فرش 700 شانه واقعی کاشان شامل ابعاد استاندارد قالی 700 شانه 6 متری ، قالی 700 شانه 9 متری ، قالی 700 شانه 12 متری و ابعاد سفارشی قالی هفتصد شانه می شود .
تنوع در طرح و ابعاد فرش ماشینی 700 شانه از ویژگی های بارز این محصولات است . امروزه به دلیل قیمت مناسب فرش 12 متری 700 شانه استقبال خوبی از این فرش ها شده است . ولی به دلیل کوچک شدن خانه ها افراد زیادی به دنبال فرش های سایز کوچک 700 شانه هستند .
در حال حاضر بسیاری از مشتریان به دنبال فرش های غیر استاندار و بزرگ پارچه 700 شانه می باشند . فرش ماشینی 15 متری 700 شانه یکی از پرمصرفترین فرش های سایز بزرگ هفتصد شانه کاشان است .
برخی از کارخانه هستند که فرش های هفتصد شانه را در ابعاد بزرگتری مانند فرش 18 متری 700 شانه ، فرش 20 متری 700 شانه و فرش 24 متری 700 شانه می بافند . این ابعاد به طور معمول به سفارش مشتری و به صورت تک بافته می شوند . فرش های سایز بزرگ 700 شانه از فرش های صادراتی بازار هستند که بیشتر به کشور های عربی صادر می شوند . اختلاف قیمت در انواع فرش ماشینی 700 شانه به دلیل وجود تعداد شانه و تراکم ، ابعاد فرش و جنس نخ خاب فرش می باشد . هر مقدار ابعاد فرش بیشتر شود مواد اولیه ای بیشتری در فرش مصرف می شود و به همین منظور قیمت فرش 700 شانه نیز افزایش پیدا می کند . پس فرش های 700 شانه تراکم بالا در ابعاد بزرگتر دارای بالاترین قیمت در انواع فرش 700 شانه کاشان هستند .

خرید فرش 700 شانه کاشان با ابعاد مختلف
برندهای مختلفی فرش های هفتصد شانه کاشان را تولید می کنند . ولی فرش 700 شانه کاشان از برندهای معروف در این زمینه می باشد . خرید فرش های ماشینی 700 شانه کاشان به دو طریق خرید حضوری فرش 700 شانه و خرید انلاین فرش 700 شانه امکان پذیر شده است . در خرید غیر حضوری فرش 700 شانه کاشان می توان انواع ابعاد و نقوش فرش را به صورت همزمان در کوتاهترین زمان مشاهده کرده و در صورت نیز به ابعاد سفارشی فرش 700 شانه آن را به صورت انلاین تهیه نمود .
فرش 9 متری 700 شانه کاشان از پرفروش سایزهای فرش 700 شانه است که از طریق وب سایت های فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان با قیمت کارخانه عرضه می شود . فروش مستقیم انواع سایز های فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان از طریق فروشگاه های انلاین این امکان را به خریدار می دهد که فرش اصل هفتصد شانه را با قیمت واقعی تولیدی تهیه نماید .
در فروشگاه اینترنتی فرش 700 شانه کاشان ، متنوع ترین فرش های ماشینی 700 شانه وجود داشته و فرش 700 شانه با ضانت نامه کتبی و ارسال رایگان ارائه می شود .
تمامی فرش های 700 شانه این مرکز ضد حاسیت و بدون پرزدهی هستند و با بالاترین درجه کیفیت تولید می شوند . فروشگاه فرش 700 شانه کاشان تمامی فرش های هفتصد شانه خود را به صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ گونه واسطه ای از کارخانه به فروش می رساند . جدیدترین طرح های فرش ماشینی 700 شانه کاشان با سایز های استاندارد و غیر استاندارد در این فروشگاه وجود دارند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه