برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش هفتصد شانه 6 متری

قیمت فرش 700 شانه 6 متری

برای خرید فرش هفتصد شانه کاشان با طرح های متنوع و زیبا حتما این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.
امروزه فرش های 700 شانه یکی از فرش های ماشینی پر فروش در میان عموم افراد می باشد . دلیل این امر قیمت مناسب و کیفیت بالای این فرش می باشد . گروه تجاری فرش کاشان یکی از فروشگاه های زنجیره ای اینترنتی بزرگ که به ارائه انواع فرش های ماشینی به ویژه فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان در طرح های متنوع و زیبا و ابعاد مختلف می پردازد .
فرش 700 شانه کاشان
فرش های ماشینی یکی از لوازم ضروری منزل که علاوه بر کف پوش کردن از جنبه زیبایی نیز بسیار به آن توجه می شود . یکی از فرش های ماشینی که به دلیل استقبال خریداران فرش سبب شده تا تولید کنند گان فرش ماشینی به تولید این نوع محصول در طرح و نقش متنوع بپردازند فرش هفتصد شانه می باشد . یکی از دلایلی که سبب شده تا فرش 700 شانه مورد توجه قرار بگیرد قیمت مناسب و ارزان این محصول نسبت به سایر فرش های ماشینی می باشد . اما این دلیل بر این نیست که این فرش به دلیل ارزان تر بودن از کیفیت پایینی برخوردار است .
عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی
عوامل متعددی بر روی قیمت فرش تاثیر گذار است که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود :
تعداد شانه و تراکم فرش : یکی از عومل تاثیر گذار بر روی قیمت فرش ماشینی تعداد شانه و تراکم به کار رفته در فرش می باشد . در فرش هفتصد شانه همان طور که از نامش پیداست از تعداد 700 گره در یک متر مربع از عرض که همان شانه فرش می باشد و با تراکم رایج 2550 و در برخی از کارخانجات تولیدی فرش ماشینی با تراکم 3000 بافته می شود و این موضوع سبب می شود تا قیمت این نوع محصول نسبت به سایر فرش های ماشینی پایین تر باشد . به طور مثال فرش 1000 شانه به دلیل تعداد شانه و تراکم بیشتر از قیمت بالاتری بر خوردار می باشد و این امر که فرش 700 شانه از قیمت پایین تری برخوردار است دلیلی بر بی کیفیتی محصول نیست .
الیاف به کار رفته در فرش : الیاف به کار رفته در فرش نیز بر روی قیمت فرش ماشینی تاثیر گذار است . یکی از بهترین الیاف که در بافت فرش های ماشینی به کار می رود الیاف آکریلیک می باشد . این نوع الیاف از قیمت بالاتری نسبت به الیاف های دیگر چون پلی استر برخوردار است اما چون این الیاف در فرش های  700 شانه که تعداد شانه و تراکم کمتری را دارا است کمتر به کار می رود تاثیر چندانی بر روی قیمت فرش های هفتصد شانه ندارد .
دستگاه بافت فرش : امروزه برای بافت فرش های ماشینی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافت استفاده می شود و این موضوع در قیمت فرش تولیدی تاثیر گذار است اما این تاثیر قیمت چندان آشکار نمی باشد و زیاد نیست که بخواهد بر روی قیمت فرش هفتصد شانه تفاوت چشمگیری را نشان دهد .
تعداد رنگ به کار رفته در بافت : برای تولید فرش های ماشینی از طیف رنگی مختلفی چون 8 تا 14 رنگ استفاده می شود که فروشگاه فرش کاشان محصولات 700 شانه خود را در دو طیف رنگی 8 رنگ و 10 رنگ تولید و روانه بازار فروش می کند . این موضوع یعنی تعداد رنگ استفاده شده برای بافت فرش سبب شده تا زیبایی این محصولات بالا رفته و این خود سبب افزایش قیمت در فرش می شود . پس می توان گفت که فرش 700 شانه 8 رنگ از قیمت پایین تری نسبت به فرش 700 شانه 10 رنگ برخوردار است .
ابعاد فرش : در برخی از کارخانجات فرش های ماشینی ، فرش تولید شده علاوه بر ابعاد استاندارد در ابعاد نامتعارف نیز تولید می شود . ابعد نا متعارف و سفارشی بر روی قیمت تاثیر گذار است . اما خود فرش هایی که در ابعاد متفاوت فرش هفتصد شانه 6 متری و فرش 9 متری و فرش 12 متری می باشد نیز به دلیل ابعاد مختلف قیمت متفاوتی را برخوردار است به طوری که فرش 6 متری هفتصد شانه نسبت به فرش 700 شانه 9 متری قیمت پایین تری برخوردار است . همین طور قیمت فرش هفتصد شانه 6 متری 8 رنگ کاشان نسبت به فرش 700 شانه 9 متری 10 رنگ از قیمت پایین تری را دارد .
فرش هفتصد شانه 6 متری
یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد که به دنبال فرش با کیفیت و قیمت مناسب هستند فرش 700 شانه می باشد . یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای پذیرایی های کوچک فرش 6 متری 700 شانه می باشد . با انداختن این فرش در وسط پذیرایی و چیدمان مبلمان در اطراف آن می توانید جلوه و نمو منزل خود را دو چندان نمایید . 
خرید فرش 700 شانه 6 متری
فروشگاه فرش کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر خرید آنلاین فرش ، خرید حضوری را نیز دارد با داشتن نماد الکترونیکی اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت توانسته به تولید انواع فرش ماشینی به ویژه فرش 700 شانه در ابعاد متفاوت با تنوع طرح و رنگ بالا بپردازد تا نیاز سلیقه ایی تمام افراد را برطرف نماید . این گروه تجاری برای خریداران فرش ماشینی خود علاوه بر ضمانت ده ساله فرش همراه فروش بدون واسطه ، امکان ارسال رایگان فرش را نیز فراهم آورده است تا علاوه بر جلب رضایت مشتری بتوانند خریداران زیادی را به سمت خود جلب نماید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه