برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» مزایای خرید فرش 700 شانه

خرید فرش 700 شانه

امروزه با پیشرفت دستگاه های تولید فرش ماشینی ، انواع فرش های مدرن 1000 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه  وارد بازار شده اند ولی باز هم ، شاهد تقاضا زیادی برای خرید فرش 700 شانه هستیم  چرا که فرش های 700 شانه در کنار کیفیت مطلوب ، قیمت ارزان تری نسبت به سایر فرش های ماشینی دارند .
در این مقاله به بیان نکاتی که پیرامون فرش 700 شانه با کیفیت باید به توجه شود می پردازیم .

مزایای خرید فرش 700 شانه
یکی از ویژگی هایی که فرش 700 شانه را نسبت به سایر فرش های مدرن متمایز می کند طول نخ خاب بلندتر فرش های 700 شانه است که معمولا به طول 1 سانتی متر است . این نخ خاب بلند نرمی مضاعفی به فرش بخشیده است . خیلی از افراد فرش 700 شانه را انتخاب می کنند زیرا نرمی فرش ، آن را برای نشستن روی آن مناسب می کند .
 معمولا وزن فرش 1000 شانه با فرش 700 شانه در ابعاد یکسان تفاوت چندانی ندارد و معمولا به وزن 42 تا 45 کیلوگرم است چرا که ارتفاع نخ خاب در فرش های با شانه و تراکم بالا تر کمتر می باشد و ضخامت این فرش ها کمتر است .
برای مفروش کردن اتاق خواب خانه لازم نیست پول زیادی بابت خرید فرش های با شانه و تراکم بالا بپردازیم زیرا این قیمت بالا ، فقط به دلیل تراکم بالای فرش است ودلیلی بر دوام وکیفیت آن نیست  در حالی که فرش های 700 شانه به  دلیل ضخامت بیشتر ، دوام بیشتری دارند و شما با خرید فرش 700 شانه علاوه بر این که پول زیادی بابت خرید فرش نمی پردازید توانسته اید فرش با کیفیت خریداری کنید .

نکته ی دیگری که در خرید فرش 700 شانه وجود دارد این است که در بازار فرش های طرح 700 و 700 شانه تبدیلی وجود دارد که جزو فرش های 700 شانه نیستند برای اطلاعات بیشتر می توانیدبه مقاله راهنمای خرید فرش هفتصد شانه مراجعه نمایید .

مزیت های خرید فرش 700 شانه اکرولیک
برای خرید فرش 700 شانه به الیاف به کار برده شده در آن توجه بیشتری کنید چرا که مهم ترین عامل کیفیت و ماندگاری فرش ، الیاف آن است . اکرولیک هیت ست شده  بهترین نوع الیاف در بافت فرش 700 شانه است . وجود این الیاف در فرش باعث می شود فرش 700 شانه زود نمای خود را از دست ندهد . این الیاف اگر چه نسبت به سایر الیاف ها قیمت بالاتری دارد ولی دوام و ماندگاری چند برابر را به شما هدیه می دهد .
این الیاف در برابر نور رنگ خود را از دست نمی دهد و دراثر شستشو دچار کوتاهی قد و آبرفتگی نمی شود . در برابر حرارت زیاد بسیار مقاوم بوده و دچار سوختگی نمی شود .
الیاف اکرولیک هیت ست شده بدون پرز و حساسیت است در نتیجه فرش 700 شانه اکرولیک ، بهترین انتخاب برای خانه هایی است که در آن فرزند نوپا وجود دارد همچنین خاب بلند و نرمی فرش ، آن را بهترین فرش برای کودکانی کرده که چهاردست وپا روی زمین راه می روند .

مزایای خرید اینترنتی فرش 700 شانه
امروزه در شهرهای بزرگ نمایشگاه های فرش برای فروش انواع فرش برپاشده اند بعضی از افراد برای خرید به روش حضوری به آنجا می روند و با مقایسه انواع فرش ها از نظر کیفیت و قیمت یکی از آن ها انتخاب می کنند .
اما برخی ترجیح می دهند خرید فرش 700 شانه خود را به روش آنلاین انجام دهند چرا که فروشگاه های آنلاین راه اندازی شده توسط شرکت های فرش خریدی آسان تر را برای مشتریان فراهم کرده است . در این روش نیازی نیست برای انتخاب یک فرش از نمایشگاهی به نمایشگاه دیگر نقل مکان کرده تا فرشی با قیمت مناسب تر و طرحی زیباتر خریداری کنیم . در خرید آنلاین فرش ، انواع مدل های مختلف فرش در دسته بندی های مختلفی قرار داده می شوند و برای هر فرش ویژگی های آن ، نظیر قیمت فرش ، شانه و تراکم فرش ، طول نخ خاب فرش ، الیاف فرش ، تعداد رنگ های به کار رفته ، نام طرح فرش و از همه مهم تر مشاهده طرح فرش 700 شانه است که قابلیت بزرگ نمایی داشته و شما می توانید طرح فرش 700 شانه خود را با بهترین کیفیت تصویر مشاهده کنید . پس از انتخاب فرش و سفارش آن فرش 700 شانه به صورت رایگان و سریع ترین زمان برای شما ارسال می گردد این یعنی لذت یک خرید فرش بی دردسر . ضمن این که شما با خرید مستقیم از کارخانه فرش 700 شانه خود را با ارزان ترین قیمت تهیه نموده اید . از دیگر امکانات فروشگاه های آنلاین ، مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته در خرید فرش است . پس می توان گفت خرید فرش 700 شانه به روش آنلاین چیزی از فواید خرید حضوری فرش کم ندارد .

 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  استخدام در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه