برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز در مورد برچسب فرش 700 شانه

برچسب فرش 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه به عنوان یک فرش پر فروش ، امروزه در انواع مختلف واقعی ، تبدیلی و طرح 700 تولید می شود که این امر اقتضا می کند تا افراد خرید آن را با توجه به برچسب فرش 700 شانه انجام دهند تا از اصل بودن فرش خریداری شده خود مطمئن شوند . این مقاله به بررسی همه چیز در مورد برچسب فرش 700 شانه پرداخته است تا ضمن آشنایی شما با این محصول ، از اطلاعات مورد نظر برای تشخیص اصل بودن محصول هنگام خرید فرش 700 شانه نیز آگاهی لازم را پیدا نمایید .

همه چیز در مورد برچسب فرش 700 شانه
امروزه به دلیل زیاد شدن تقاضای بازار ، به تعداد شرکت های تولید کننده فرش افزوده شده است و به همین دلیل فرش های تولیدی در این کارخانجات باید شامل برچسب باشد تا بتوان از اصلیت و مرغوبیت آن مطلع شد . همان طور که هر محصول تولیدی شنامه دار ، از اصالت برخوردار است ، فرش نیز به عنوان یک محصول اصیل ایرانی باید دارای شناسنامه باشد تا در این بازار داغ فرش های ماشینی بتوان عرضه نمود . برچسب فرش ماشینی هفتصد شانه به نوعی شناسنامه فرش می باشد که به عنوان معرف فرش و ویژگی های آن برای مشتری محسوب می شود تا مشتری بتواند از اصالت و سلامت محصول خریداری شده خود اطمینان یابد .

اطلاعات روی برچسب پشت فرش
هر شرکت با توجه به نام تجاری خود لوگویی را طراحی می نماید  که این می توان معرف نمادین نام و نشان شرکت باشد که باید روی لیبل فرش حک شود تا بتوان از اصالت و موجودیت شرکت تولید کننده فرش مطمئن شد . علاوه بر لوگوی تجاری شرکت ، لیبل پشت فرش از اطلاعات دیگری چون مشخصات فرش به دو زبان فارسی و انگلیسی ، اطلاعاتی در مورد شستشو و نگه داری فرش ، علامت استاندارد ایران و دیگر علائم برای تایید فرش ، مهر واحد کنترل کیفیت فرش ، شماره سریال و قیمت هر متر مربع از فرش ، آدرس کارخانه تولیدی فرش و در صورت وجود آدرس سایت فروشگاه فرش و غیره می باشد که وجود همه این موارد با هم روی شناسنامه فرش ماشینی برای احراز هویت و اصلیت محصول ضروری می باشد .
از دسته مشخصاتی که وجود آن برای شناسایی فرش روی برچسب ضروری است موارد زیر می باشد :
اسم طرح فرش ، رنگ وابعاد فرش ، کد طرح و شماره فرش ، تعداد شانه و تراکم ( تعداد گره های موجود در یک متر عرضی و طولی ) ، تعداد گره ها در یک متر مربع ، جنس نخ خاب ، جنس نخ تار ، جنس نخ پود ، ارتفاع نخ خاب ، نام شرکت تولید کننده نخ خاب ، همه این ها مواردی هستند که وجود آن ها برای مطابقت دادن با مشخصات فرش 700 شانه جهت اطلاع از اصل بودن و تقلبی نبودن محصول الزامی می باشد .

روش تشخیص اصل بودن فرش 700 شانه
فرش ماشینی 700 شانه از تعداد گره های عرضی 700 و گره های عرضی بین 2100 تا 3000 تشکیل شده است که می توانید این تعداد را در اندازه ای کمتر مثلا ده سانتی متر هنگام خرید ، شمارش نموده تا از صحت آن مطمئن شوید . هم چنین رنگ بندی هایی که برای طرح و نقشه فرش هفتصد شانه در نظر گرفته می شود ، هشت ، ده و دوازده رنگ می باشد که با یک نگاه سطحی به راحتی می توان آن را از روی طرح فرش نیز شمرد . اسم ، رنگ و ابعاد فرش نیز از مواردی است که تشخیص آن نیاز به تخصص خاصی ندارد و عهده افراد معمولی نیز برمی آید . فرش های 700 شانه اصولا با استفاده از بهترین الیاف بافت فرش که از جنس آکرولیک می باشد ، تولید می شود که این الیاف از لطافت و نرمی برخوردار است که با دست کشیدن روی فرش می توان به آن پی برد . هم چنین تولید کنندگان با هیت ست کردن این الیاف میزان پرز دهی آن را کاهش داده اند که با استفاده از آن بتوانند فرش ضد حساسیت را تولید و به عموم عرضه دارند . فرآیند هیت ست شدن موجب مقاومت بالا و ضخامت بسیار نازک الیاف آکریلیک می شود که موجب می شود طرح فرش ریز بافت شود که این نیز به سادگی در زیبایی و ظرافت طرح فرش 700 شانه مشهود است .

خرید فرش 700 شانه اصل
فروشگاه فرش کاشان که از هممه علائم و نمادها و مجوزهای لازم برای تولید و عرضه فرش برخوردار است ، به عنوان یک فروشگاه معتبر فرش شناخته می شود که می توان از طریق آن به خرید فرش 700 شانه اصل همراه با لیبل معتبر حاوی اطلاعات و آدرس و لوگوی شرکت فرش کاشان پرداخت . این شرکت معتبر و بزرگ امکان خرید مستقیم فرش به قیمت کارخانه را به صورت آنلاین برای مشتریان خود فراهم آورده است که با مراجعه به سایت فروشگاه فرش کاشان که از نماد اعتماد الکترونیکی ، نماد ضمانت پرداخت و نماد ستاد ساماندهی نیز برخوردار است ، به خریداری فرش ماشینی 700 شانه با قیمت ارزان و کیفی بالا بپردازند و آن را به صورت رایگان همراه با گارانتی معتبر درب منزل تحویل گرفته و پس از مطابقت دادن محصول با اطلاعات روی برچسب فرش 700 شانه کاشان و اطمینان از صحت آن ، کل مبلغ قیمت فرش 700 شانه را بپردازند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه