برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۴/۱۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی 12 متری 700 شانه

فرش 700 شانه 12 متری

قالی 700 شانه ماشینی کاشان
هرچه شانه و تراکم فرش ، تعداد رنگ زمینه و ابعاد فرش بیشتر باشد فرش ارزش بیشتر و قیمت بالا تری پیدا می کند.
فرش ماشینی 700 شانه از گذشته تا به امروز به خاطر کیفیت بالا و زیبایی منحصربفرد خود و قیمت معقول خود بیشترین تقاضای بازار را به خود اختصاص داده است .
قیمت مناسب محصولات 700 شانه مهمترین عامل محبوبیت آن ها می باشد . فرش های هفتصد شانه با تراکم های مختلف بافته می شود . این محصولات در یک متر از عرضشان دارای 700 گره می باشند و تعداد تراکم آن ها از 2100 تا 3000 است . فرش هفتصد شانه تراکم 2550 ، از محبوب ترین فرش های ارزان قیمت هفتصد شانه است .قیمت فرش 700 شانه با توجه به تعداد شانه و تراکمی که بافت شده است نسبت به فرش 500 شانه بیشتر است .
محصولات 700 شانه کاشان به دلیل تعداد 700 گره در یک متر از عرض قالی و 2550 گره در یک متر از طول قالی ، با الیاف ضخیم تر بافته شده و همین باعث می شود تا فرش 700 شانه ضخیم تر شود .
فرش های 700 شانه آکریلیک ، علاوه بر ضخامت استانداردی که دارند ، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند و در برابر پاخور شدن ، شست و شو ماهیت خود را از دست نمی دهند . ارتفاع نخ خاب در این فرش ماشینی درجه یک بین 10 تا 12 میلی متر می باشد . این ارتفاع همان لطافت و نرمی فرش را تعیین می کند .
فرش ماشینی 700 شانه کاشان به عنوان یک فرش نرم و راحت که به دلیل دارا بودن ارتفاع خاب بلند ، از پاخور بسیار راحتی برخوردار است که از آن می توان در مکان های پر تردد استفاده نمود .
این قالی های ماشینی دارای 3 مدل فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ هستند .
فرش هفتصد کاشان در ابعاد استانداردی چون : فرش 6 متری هفتصد شانه ، فرش 9 متری هفتصد شانه و فرش 12 متری هفتصد شانه و ابعاد سفارشی مرتبط با نیاز افراد تولید و روانه بازار می شود .
در گذشته خرید فرش های 12 متری برای اتاق خواب ها هم رواج داشته است اما امروزه برای اتاق خواب ها از فرش های 6 متری و فرش9 متری 700 شانه استفاده می شود . امروزه فرش های 12 متری هفتصد شانه برای پذیرایی ، اتاق ناهار خوری و آشپزخانه ها کاربرد بیشتری دارد .
با توجه به تغییر سبک و سلیقه های افراد جامعه امروزه انتخاب فرش در ابعاد 12 متری بیشتر از ابعاد دیگر مورد خریداری قرار می گیرد و این موضوع را می توان به این علت دانست که به جای پوشش منزل با فرش های سایز کوچک در چندین تخته می توان به انتخاب فرش 12 متری پرداخت .
هر چه ابعاد فرش 700 شانه بیشتر شود قیمت فرش بالاتر می رود به گونه ای که می توان اذعان داشت قیمت فرش 700 شانه 12 متری بالاتر از فرش 700 شانه 9 متری است . فرش های 12 متری 700 شانه نسبت به فرش های 6 متر و 9 متر دارای قیمت بیشتری هستند چراکه در تولید از مواد بیشتری استفاده کرده اند .

خرید اینترنتی فرش 12 متری 700 شانه 
خرید اینترنتی فرش ، از جدیدترین و پرطرفدارترین روش های خرید فرش 700 شانه به شمار می رود . در روش خرید آنلاین به علت حذف هزینه هایی چون هزینه کرایه نمایشگاه ، هزینه جابجایی ، دکوراسیون و … مبلغی به قیمت فرش اضافه نمی شود و خریدار می تواند فرش ماشینی مورد نظر با ابعاد دلخواه را به قیمت واقعی کارخانه خریداری نماید .
در ضمن با خرید فرش 12 متری 700 شانه از فروشگاه آنلاین فرش هفتصد می توان فرش را با ارسال رایگان تحویل گرفت .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه