برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» طرح های رایج فرش ماشینی هفتصد شانه

انواع طرح فرش هفتصد شانه

فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلفی طراحی و تولید شده است . مواردی چون جنس نخ ، تار و پود ، شانه و تراکم که بر روی کیفیت فرش های ماشینی تاثیر فراوانی دارند . به غیراز رنگ و اندازه فرش که به سلیقه و نیاز افراد بر‌می‌گردد، تعداد شانه و تراکم دو شاخصی است در کیفیت فرش اهمیت دارد . طرح های فرش کاشان بسیار متنوع و طیف وسیعی دارد و بر اساس شانه و تراکم متغییر است . فرش ماشینی نمونه ای از قالی دستبافت است که در ابعاد بزرگتری توسط ماشین آلات صنعتی فرش بافی بافت و تولید می شود . فرش ماشینی به علت ارزان تر بودن و سرعت تولید در بافت طرفدار بیشتری نسبت به فرش دستبافت دارد .
امروزه بر خلاف به وجود آمدن فرش هایی با تراکم بالا همچنان تقاضا برای فرش های 700 شانه بسیار زیاد می باشد . دلیل تقاضای فراوان برای خرید فرش 700 شانه این می باشد که بسیاری از افراد بیشتر به ضخامت فرش بیشتر از ظرافت آن اهمیت می دهند . فرش های 1200 شانه به دلیل ظرافت بالایی که دارند از فرش های 700 شانه نازک تر می باشند . یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی شاخه 700 شانه است . فرش های 700 شانه به دلیل کیفیت مناسب و ارزان تر بودن و تنوع در طرح و رنگ مورد استقبال نسبت به سایر فرش ها قرار گرفته است .
و بهترین تولیدکنندگان در شهر کاشان توانسته اند قالی های ماشینی را در شانه و تراکم های بسیار بالایی تولید کنند . در تاریخچه فرش ، فرش های هفتصد شانه دارای سابقه درخشانی می باشد . این گونه از فرش ماشینی دارای تراکم عرضی یا شانه فرش 700 گره است .
فرش ۷۰۰ شانه کاشان به خاطر قیمت مناسب و تنوع بسیار زیاد آن(در طرح ها و رنگ ها )بیشتر از انواع دیگر فرش کاشان مورد توجه قرار گرفته است . تراکم طولی این گونه از فرش ماشینی به طور معمول 3000 و 2100 و 2550 می باشد . فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2500 از مشهورترین طرح های فرش ماشینی کاشان است .
فرش ماشینی هفتصد شانه کاشان با دو نوع 8 و 10 رنگ بافته می شود . برای بافت قالی ماشینی 700 شانه واقعی از دستگاهای استفاده می شود که دقیقا 700 شانه دارد . این نوع از قالی با دستگاه های پیشرفته hcpx2 از پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی در جهان می باشد تولید می شود .
فرش 700 شانه واقعی قطعا به خاطر کیفیت بهتر و جنس به کار رفته در بافت آن به مراتب قیمتی بیشتر از فرش 700 شانه تبدیلی ، فرش طرح 700 شانه دارد . فرش ماشینی 700 شانه شامل فرش ماشینی 700 شانه واقعی ، فرش ماشینی طرح 700 شانه و فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی است .
فرش 700 شانه واقعی دارای تراکم عرضی 700 و تراکم طولی 2550 است . فرش های تبدیلی 700 شانه توسط دستگاه های فرش 500 شانه با تراکم 1500 گره بافته می شود . اکثرا این گونه از فرش ماشینی هفت رنگ و با قیمت پایین تر از فرش 700 شانه واقعی عرضه می شود .
فرش ماشینی طرح هفتصد شانه با طرح های فرش هفتصد شانه بافته می شود و در واقع فرش پانصد شانه با تراکم 1000 ریشه می باشد و فرش طرح 700 شانه در 7 رنگ یا 8 رنگ به بازار عرضه می شود که دستگاه های بافنده با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر طرح های متفاوت تری نسبت به فرش ماشینی 500 شانه می بافند . از مزایای هفتصد شانه ها این است که عمر و ماندگاری بسیار بیشتر و قیمتی پایین تر از 1000 ، 1200 و 1500 شانه دارند .

پرفروش ترین فرش های 700 شانه کاشان
فرش ماشینی همیشه از تنوع طرح و رنگ زیادی برخوردار بوده است. بالاترین حجم خرید فرش از طرح های سنتی و همچنین طرح های مدرن و شلوغ و رنگهای شاد می باشد. میزان فروش و سفارش و خرید فرش ماشینی 700 شانه در میان طرح های جدید و پرفروش در رنگبندی های کرم، سرمه ای، آبی فیروزه ای، آبی کاربنی، بژ، فیلی و … می باشد.
طرح باغ ارم فرش ماشینی 700 شانه از طرح های پرفروش فرش کاشان می باشد که این گونه از طرح قابلیت بافت با تراکم عرضی 1000 شانه را نیز داراست .
طرح پرفروش چیچک صرفا برای فرش ماشینی 700 شانه استفاده می شود و با الیاف با کیفیت تولید می شود .
فرش ماشینی طرح آرامیس یکی از زیباترین نمونه های فرش 700 شانه 8 رنگ است .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ارغوان از نمونه های فرش 700 شانه 8 رنگ است که با دستگاه hcp بافته شده است و دارای الیاف درجه یک آکرولیک هیت شده است این طرح دارای رنگ های آبی کاربنی ، سرمه ای ، آبی فیروزه ای و کرم است .
فرش ماشینی 700 شانه طرح باغ ارم از طرح های جدید است که دارای طراحی زیبا و اشکال هندسی مربع و مستطیل می باشد که داخل آن ها را گل و بوته های متفاوتی پوشانه است .
فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ طرح ترنج دارای نقوش بوته جقه در گوشه های خارجی فرش است . این فرش ماشینی برای سالن های بزرگ کاربرد دارد .
فرش ماشینی 700 شانه طرح آرشیدا از پرفروش ترین طرح های فرش های کاشان است که با طیف رنگی 10 رنگ دارای رنگبندی کرم و سرمه ای و آبی فیروزه ای است .
فرش ماشینی 700 شانه طرح آذرنوش با 10 رنگ واقعی بافته شده است. و دارای رنگ های کرم و سرمه ای است . جنس نخ خاب طرح آذرنوش آکرولیک هیت ست است .
فرش های 700 شانه طرح افشان دارای حاشیه ای پهن مانند در گوشه های فرش است . این فرش ماشینی 700 شانه از جدیدترین طرح های فرش ماشینی کاشان است بنا بر اسامی که برای هر کدام از طرح های فرش افشان در نظر گرفته شده طرح های آن هم تغییر می کند .
از جمله طرح های متنوع فرش 700 شانه ماشینی ، طرح افشان می باشد که در رنگبندی های کرم ، سرمه ای ، گردویی تولید و به بازار عرضه می گردد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه