برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۳/۱۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» لیست قیمت جدید فرش 700 شانه کاشان

قیمت فرش 700 شانه کاشان

با تغییر اوضاع اقتصادی جامعه در سال گذشته و تحریم هایی که از سوی دولت امریکا متحمل شدیم ، قیمت ها به طور عجیبی افزایش پیدا کرد . نرخ جدید ارز در بازار به گونه ای است که هر روز با نوساناتی زیادی مواجه است و موجب تغییر روزانه لیست قیمت جدید فرش 700 شانه کاشان نیز شده است . ما برای مطلع شدن شما از آخرین قیمت فرش 700 شانه کاشان ، مقاله ای را ارائه داده ایم که می توان به شما در این زمینه کمک نماید .
جهت مشاهده قیمت جدید فرش هفتصد شانه کاشان کلیک نمایید .

لیست قیمت جدید فرش 700 شانه کاشان
با در نظر گرفتن عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی می توانید به قیمت تمام شده فرش در کارخانه برسید و طبق آن بتوانیم قیمت جدید فرش 700 شانه را در بیاوریم . فاکتورهایی که کارشناسان فرش ماشینی برای تعیین قیمت فرش در نظر می گیرند ، به نوعی در کیفیت فرش نیز موثر است . تعداد گره هایی که در یک متر از تراکم عرضی و طولی محصول بافته می شود منجر به تعیین شانه و تراکم در فرش می شود که هر چه این تعداد بیش تر باشد ، استحکام و زیبایی و قیمت فرش نیز بیش تر خواهد بود اما قیمت فرش 700 شانه بسیار کم تر از شانه تراکم های بالاتر است و به همین دلیل به عنوان فرش ارزان مورد استقبال بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است . تعداد رنگ هایی که در یک طرح فرش استفاده می شود نیز عاملی است که در زیبایی و قیمت فرش ماشینی تاثیر گذار است . الیاف بافتی که در تولید فرش به کار گرفته می شود نیز یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده کیفیت و قیمت فرش است . به طوری که تولیدات اولیه کارخانجات فرش بافی ، به دلیل بافت آن ها با الیاف ارزان پلی استر و پلی پروپیلن ، از قیمت بسیار کمی برخوردار بود . اما اخیرا به دلیل خواست مشتریان و ارتقاء کیفیت محصولات ، تولید کنندگان به تولید فرش اکریلیک پرداخته اند که به دلیل مشخصه های خوبی که الیاف بافت این قالی دارد از دوام و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است . از مزیت های فوق العاده الیاف اکریلیک می توان به ارتجاعی و انعطاف پذیر بودن آن اشاره کرد و قابلیت شست و شوی راحت و آسان آن با مواد شوینده ، مقاومت زیاد آن در برابر عوامل فرسایشی و طبیعی ، عدم پرز دهی و این که یک عایق حرارتی بسیار خوب در برابر نور و گرمای بیش از حد مستقیم است ، اشاره کرد . وجود این همه خاصیت در یک نوع لیف مصنوعی باعث ترغیب تولید کنندگان فرش جهت استفاده بیش تر از آن و فروش بالای آن گشته است . مدل دستگاه بافتی که در تولید یک فرش ماشینی به کار می رود تاثیر زیادی در کیفیت و قیمت قالی ماشینی دارد و به نوعی با پیشرفته شدن ماشین های بافنده ، کیفیت فرش های ماشینی نیز بسیار افزایش یافت و به دلیل استهلاک این دستگاه ها به دلیل سرعت و دقت عمل بسیار زیاد ، قیمت فرش 700 شانه نیز افزایش یافته است . با افزایش شانه و تراکم ، وزن فرش نیز افزایش می یابد اما تولید کنندگان برای کاهش و تنظیم وزن ، ارتفاع نخ خاب را کوتاه می نمایند که هم به نوعی وزن را کاهش دهند و هم از افزایش بیش از اندازه قیمت جلوگیری نمایند . سایز فرش ماشینی عاملی بسیار موثر و مهم در قیمت است که به نوعی در فرمول محاسبه قیمت فرش نیز به کار گرفته می شود . قیمت فرش 700 شانه 6 متری بسیار کمتر از قیمت فرش 700 شانه 9 متری و 12 متری خواهد بود . نکته ای که این حائز اهمیت است این است که شما می توانید با توجه به متراژ منزل یا اتاق خواب خود فرش سایز مناسب را انتخاب نمایید . منظور این است که حتما لازم نیست که کل کف اتاق دوازده متری شما با فرش 12 متری 700 شانه پوشانده شود تا موجب پرداخت هزینه بیش تری شوید و می توانید با انتخاب یک فرش شش متری هم هزینه کمتری را بپردازید و هم جلوه فضای اتاق را بهتر و مدرن تر نمایید .

فروشگاه فرش 700 شانه کاشان
فروشگاه فرش کاشان که دارای انواع فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه 10 رنگ و دوازده رنگ با کیفیت بسیار بالای فرش های اکریلیک است ، از تنوع بالای طرح و رنگ فرش ماشینی نیز برخودار است که می توان برای انواع دکوراسیون ها فرش مناسب را از محصولات این فروشگاه پیدا نمود . قیمت محصولات این فروشگاه به دلیل حذف واسطه ها و هزینه های گزاف نمایشگاهی ، بسیار کمتر از دیگر عرضه کننده ها می باشد و به نوعی عرضه کننده فرش زیر قیمت بازار می باشد . تضمین کیفیت و قیمت محصولات این فروشگاه معتبر با ارائه گارانتی کتبی ده ساله توسط مدیران شرکت صورت می گیرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه